Кожна людина хоче мати гарну і привабливу посмішку, але з тих чи інших причин її може не влаштовувати якість зубів. Для вирішення цієї проблеми може використовуватися базальна імплантація . Вона є сучасним рішенням, яке необхідно для того, щоб відновити зубний ряд, при тому, що нарощувати кісткову тканину не доведеться. В кістку імплантується імплант, який вибирається в залежності від особливостей зубного ряду. Базальні імпланти відрізняються від інших варіантів своєю конструкцією та матеріалом, з якого вони виробляються. Якщо розглядати їх переваги, то до них можна зарахувати:

  • Для базальних зубних імплантів потрібна мінімальна кількість кісткової тканини, тому що стрижень вкручують у глибокий шар кістки;
  • Проводити імплантацію можна великої кількості зубів;
  • Протезування зубів здійснюється до проведення базальної імплантації, а чи не після приживлення стрижнів;
  • Невелика кількість відвідувань спеціаліста для отримання потрібного результату;
  • Проведення процедури не потребує здійснення додаткових операцій;
  • Імплантація виконується протягом невеликої кількості часу і не викликає болю;
  • У 98% випадків операція відбувається успішно;
  • Ціна зубного імпланту більш ніж доступна;

Проведення процедур потребує наявності професійного обладнання, якісного матеріалу та відповідних навичок. Якщо ви хочете виконати цю процедуру, ви можете звернутися до нас. Ми проведемо огляд ротової порожнини, врахуємо всі ваші побажання та відповімо на всі питання, які вас цікавлять. Якщо розглядати ціну імпланта зубів, то вона буде різною в кожному окремому випадку, оскільки складність роботи буде відрізнятися.

Ми виконуємо протезування відповідно до всіх встановлених стандартів, тому ви можете не сумніватися у професійності проведеної процедури. Нагадаємо, що ціна протезування зубів може відрізнятися, тому щоб дізнатися точну вартість, ви можете звернутися до нас. Протезування допоможе вам отримати чудову усмішку, яка зовні нічим не відрізнятиметься від натуральних зубів. Перед проведенням протезування проводяться всі необхідні дослідження, які дозволять лікарю оцінити стан вашого здоров'я та підібрати варіант проведення втручання. Стати володарем прекрасної усмішки реально, тому що вам просто потрібно звернутися до нас.

 

Вам нужна помощь квалифицированных специалистов.
Мы готовы помочь вам в реализации ваших идей. Вы можете рассчитывать на максимальный результат от вашего бюджета.

Оставить сообщение на странице

Перед тем как нажать кнопку "Добавить комментарий". Докажите что вы не "Робот", а действительно реальный человек! Нажмите на кнопку "Я не робот".


Некоторые клиенты компании PROMOTEC

Мы сотрудничаем более чем с 120 компаниями и размещать все логотипы на одной странице просто не эстетично.

Клиент - Укравтодор
Клиент - Минсоцполитики
Клиент - ДТЭК
Клиент - Евро 2012