Системи відеоспостереження як і інші охоронні системи призначені для того щоб забезпечити безпеку людям, приміщенню і цінних речей. Це багато функціональні системи, які можуть вміщати в себе кілька різних відеокамер з додатковими функціями і можливостями. А також технічні засоби для поліпшення відео-зйомки і посилення камер спостереження. За допомогою камер відеоспостереження ви зможете в будь-який час отримати необхідну інформацію. Так само у відеоспостереження зазвичай є датчики руху, які при спрацьовуванні ведуть відео-трансляцію на ваш мобільний пристрій або передають дані на монітор. Така система дозволяє оповістити про те, що на території є сторонній і потрібно перевірити хто це. Якщо ж на складі або на виробництві сталася пропажа товару або інших цінних речей, то за допомогою відео-архіву можна з'ясувати всі обставини.

Для того щоб ваша відео-система була дуже якісною і виконувала всі необхідні завдання, то вам потрібно правильно підібрати відеокамери і додаткові пристрої і правильно розташувати камери спостереження. Ці речі потрібно продумати заздалегідь, щоб потім не переміщати відеокамери. Звертайтеся до фахівців з усіх питань, і вони допоможуть вам підібрати відмінну відео-систему.

Якщо ж у вас не велика площа приміщення, і ви хочете самостійно підібрати і встановити відеокамери. Те ви можете вибрати без провідні WI-FI відеокамери. Таку відеокамеру досить підключити до розетки і встановити ви її зможете в будь-яке місце, а потім при необхідності перемістити камеру. Така відеокамера передає відеосигнал без проводів на роутер. Ці відеокамери будуть дуже зручні, якщо ви можете переїхати в інше приміщення в майбутньому. Їх легко зняти і забрати з собою. Але для таких відеокамер необхідний сильний сигнал, щоб відеоінформація передавалася без-перебою. На даний момент відео-системи дуже доступні. Є дуже дорогі відео-системи, а є дуже доступні. Вартість залежить від кількості відеокамер, додаткових функцій, особливостей камер і ті завдання, які вона повинна виконувати. Відеоспостереження на складах допоможе вам скоротити кількість крадіжок продукції, товару і т.д. Ви будите мати необхідну інформацію для вирішення, будь-яких ситуацій. При цьому саме правильне розміщення камер спостереження, дадуть вам хороший результат і необхідну інформацію. Так якщо камери розмістити не правильно це знизить ефективність вашої відео системи в кілька разів.

Вам нужна помощь квалифицированных специалистов.
Мы готовы помочь вам в реализации ваших идей. Вы можете рассчитывать на максимальный результат от вашего бюджета.

Оставить сообщение на странице

Перед тем как нажать кнопку "Добавить комментарий". Докажите что вы не "Робот", а действительно реальный человек! Нажмите на кнопку "Я не робот".


Некоторые клиенты компании PROMOTEC

Мы сотрудничаем более чем с 120 компаниями и размещать все логотипы на одной странице просто не эстетично.

Клиент - Укравтодор
Клиент - Минсоцполитики
Клиент - ДТЭК
Клиент - Евро 2012