Обладнання

Окрім стандартного торгівельного та складського обладнання, до якого належать:

  • сканери штрих-кодів,
  • принтери чеків,
  • принтери етикеток,
  • та ін.

Ви зможете використовувати і сучасні "термінали збору даних" - скорочено "ТЗД".

Цей мобільний прилад зручно використовувати, якщо Ви володієте великими складськими або торгівельними площами. ТЗД - це маленький комп'ютер, який може накопичувати у собі результати певної роботи, які згодом Ви перенесете до основної бази даних.

Для прикладу візьмемо інвентаризацію, Ви можете здійснювати її з використанням звичайного сканера штрих-коду, а можете записати це завдання на термінал збору даних, щоб ходити між прилавками не обмежуючи себе у просторі. Більше інформації про програму УСО можна знайти тут, також ви можете завантажити пробну версію програми.

Робота з клієнтами

Зараз давайте детальніше розглянемо базу клієнтів, яка сформується у Вас в процесі роботи. Чим уважніше Ви ставитеся до клієнтів, тим більше вони купуватимуть у Вас!

Нового клієнта можна додати відразу під час оформлення продажу, і всі вони знаходитимуться у спеціальному модулі "Клієнти".

Покупців можна розподілити на групи, щоб Ви могли швидко знаходити усіх: проблемних, постійних та VIP-клієнтів.

Кожен клієнт може мати власний прайс-лист. До того ж, працює накопичувальна система: чим більше покупець витратить у Вас грошей, тим більшу знижу він отримає. Це стимулюватиме клієнтів нестримно робити покупки у Вашому магазині.

За кожним клієнтом можна відзначати звідки він дізнався про Вас, щоб у подальшому Ви, за допомогою спеціального звіту, могли проаналізувати, яка реклама працює краще. Не витрачайте свої гроші даремно на малоефективні способи реклами!

Клієнтам можуть нараховуватися бонуси з кожної покупки, цими бонусами вони також можуть розраховуватися за товар. Це також підштовхує клієнтів витрачати у вас більше.

Окрім усього іншого, Ви, безпосередньо з нашої програми, зможете насилати клієнтам SMS-сповіщення про нові надходження товару та про різноманітні акції. Це також безсумнівно збільшить ваш обіг!

Також, Ви зможете призначати продавцям відрядну заробітну платню, щоб не лише клієнти намагалися придбати у Вас більше, але й щоб працівники були зацікавлені у більших продажах.

Усі ці професійні прийоми роботи з клієнтами виведуть Ваш бізнес на цілком новий рівень і допоможуть обійти усіх конкурентів!

Вам нужна помощь квалифицированных специалистов.
Мы готовы помочь вам в реализации ваших идей. Вы можете рассчитывать на максимальный результат от вашего бюджета.

Оставить сообщение на странице

Перед тем как нажать кнопку "Добавить комментарий". Докажите что вы не "Робот", а действительно реальный человек! Нажмите на кнопку "Я не робот".


Некоторые клиенты компании PROMOTEC

Мы сотрудничаем более чем с 120 компаниями и размещать все логотипы на одной странице просто не эстетично.

Клиент - Укравтодор
Клиент - Минсоцполитики
Клиент - ДТЭК
Клиент - Евро 2012